Hakkımızda

Hakkımızda

Marmara Elektrik

Marmara Elektrik olarak, ana iştigal konumuz, endüstriyel ve sosyal tesislerin elektrik sistem ihtiyaçlarının çözümü için proje tasarımı ve elektrik tesisat işlerinin yapılmasıdır. Bu konularda, tecrübeli ekibimizle, Kalite standartlarına uygun olarak, 2009 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

Birçok tesisin elektrik tesisatlarının tasarım ve montaj çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız. Endüstriyel tesisler, depolar, okullar, villa siteleri, konutlar vb… yapıların hepsinde uygulama tecrübemiz bulunmaktadır.

"Güvenlik" ve "Enerji Verimliliği" konularında teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, gerek yeni tesisler için sistem tasarımı aşamasında, gerekse de mevcut tesislerde iyileştirmeler yapmak suretiyle, müşterilerimizin aynı işi daha güvenli ve daha az enerji kullanarak yapmasını sağlayacak teknolojik yenilikleri firma bünyemize sürekli olarak katıyoruz.

İşletmelerde "Planlı Bakım" ve "Periyodik Kontrol" konularında da profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız, işletme- bakım sorumluluğunu üstlendiği tesis sayısını da her geçen gün artırmaktadır.

Marmara Elektrik ailesi olarak geliştirdiğimiz "Kalite kültürümüz ile sektörde müşterileri için sürekli değer yaratan ve örnek olarak gösterilen, lider bir firma olma" hedefimizden sapmadan ilerliyor, uzman kadromuz ve tecrübeli montaj ekibimizle, kaliteli hizmet vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla,
Marmara Elektrik

 

Misyonumuz

Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek,Müşterilerimizin Aynı işi, Daha Güvenli ve Daha Az Enerji Kullanarak Yapmasını Sağlamak. Müşteri Memnuniyeti Esasına Dayalı, Marka Bağımsız Projeler Geliştirmek. Doğru Ürünle, Doğru Şekilde, Tam Zamanında Teslim, Projeler Üretmek

Vizyonumuz

Müşterileri ve çalışanları için sürekli değer yaratan ve örnek olarak gösterilen, yatırımlarda ilk olarak tercih edilen lider firma olmak.